"BUILD THE FUTURE" - Event Inauguracyjny RUSH ICP.Hub

28 listopada 2023

Zapraszamy na "BUILD THE FUTURE" - inaugurację pierwszego, oficjalnego ICP.Hubu w Polsce - RUSH ICP.Hub, która odbędzie się 28 listopada w Warszawie. Jest to wyjątkowa okazja dla deweloperów IT, przedsiębiorców Web3, studentów IT, oraz start-upów technologicznych, by poznać możliwości, jakie oferuje technologia Internet Computer i rozwijać się w branży Web3.

O "BUILD THE FUTURE"

Spotkanie ma na celu wsparcie edukacji, inkubacji i akceleracji innowacyjnych projektów w ramach ekosystemu Web3. Wydarzenie to skupia się na nawiązywaniu relacji biznesowych, poszerzaniu wiedzy i wspólnym odkrywaniu przyszłości technologii blockchain.

O RUSH ICP.Hub

RUSH ICP.Hub, jako oficjalny Hub ICP w Polsce, koncentruje się na edukacji, integracji i innowacjach w obszarze Web3. Jego celem jest rozwijanie lokalnego ekosystemu ICP i promowanie rozwiązań wśród deweloperów.

Agenda "BUILD THE FUTURE"

18:00 - Start

18:30 - Oficjalne otwarcie wydarzenia

18:45 - Maciej Orłowski (RUSH ICP.Hub Leader) - "Globalna inicjatywa Hubów w ekosystemie Internet Computer"

19:15 - Clement Chaikov (DFINITY Community Programs Lead) - "Multichain - Future of Open Crypto Economy"

19:45 - Przerwa

20:00 - Debata "Era Użyteczności Technologii Blockchain" - Rafał Zaorski (bigshortbets), Marcin Kazimierczak (Redstone Oracles) oraz Maciej Orłowski (RUSH ICP.Hub)

21:00 - Część Networkingowa

Zapisz się!

Liczba miejsc jest ograniczona oraz obowiązuje selekcja. Prosimy wypełnić formularz, a do wybranych osób wyślemy zaproszenie oraz szczegóły wydarzenia.