ETHWarsaw Conference & Hackathon

Warszawa, Politechnika Warszawska Plac Politechniki 1
31.08.2023 - 03.09.2023

Dołącz do ETHWarsaw w Warszawie!

Wskocz w świat Web3 podczas drugiej edycji ETHWarsaw Conference & Hackathon! Zanurz się w świecie Web3 od 31 sierpnia do 3 września we wspaniałej Auli Głównej Politechniki Warszawskiej.

Najważniejsze wydarzenia

Konferencja (31 sierpnia - 1 września)

Poznaj najnowsze trendy w infrastrukturze, skalowalności, DeFi, grach i NFT. Wysłuchaj wnikliwych prelekcji i weź udział w warsztatach i panelach dyskusyjnych prowadzonych przez ekspertów branżowych i przedstawicieli Ethereum Foundation, Aleph Zero, Chronicle Labs, Redstone Finance, Arweave, zkSync i innych. To Twoja szansa na odkrycie ukrytych skarbów w przestrzeni Web3!

Hackathon (1 września - 3 września)

Pokaż swoje umiejętności kodowania i dołącz do naszego hackathonu sponsorowanego przez Metamask, Fundację Ethereum, Fundację ETHWarsaw, Aleph Zero, Chronicle Labs, Redstone Finance, Arweave, zkSync i innych wspierających. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym hakerem, każdy jest mile widziany! Zbuduj swoje wymarzone projekty, stwórz zespoły, wygraj ekscytujące nagrody i weź udział w praktycznych warsztatach, aby poprawić swoje umiejętności Web3.

Warsaw Blockchain Week (28 sierpnia - 3 września)

Poszerz swoje doświadczenie z Web3 dzięki Warsaw Blockchain Week! Zanurz się w tygodniu wydarzeń towarzyszących organizowanych przez naszych przyjaciół i partnerów. Weź udział w mini konferencjach, takich jak L2 Day by L2BEAT, zkDay, Arweave Day i świętuj z nami otwarcie i zamknięcie imprezy. Połącz się z tętniącą życiem lokalną siecią, będąc jednocześnie częścią globalnej społeczności Web3.

Serdecznie zapraszamy

Kup bilety już teraz na ethwarsaw.dev, aby przeżyć niezapomniane chwile! Studenci otrzymują specjalną 75% zniżkę, więc skorzystaj z okazji, aby zagłębić się w Web3. Nie czekaj zarejestruj się!