Wiadomości
25 listopada 2023

Inauguracja RUSH ICP.Hub - "BUILD THE FUTURE" już w najbliższy wtorek w Warszawie!

Już w najbliższy wtorek, 28 listopada w Warszawie odbędzie się ekscytujące wydarzenie pod nazwą "BUILD THE FUTURE" rozpoczynające działalność RUSH ICP.Hub, na które serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozwojem rynku Web3 w Polsce! To wspaniała okazja do nawiązania nowych relacji biznesowych, poszerzenia swoich perspektyw oraz wspólnego odkrywania możliwości, jakie niesie ze sobą technologia Internet Computer. 

Dla kogo?

Działalność RUSH ICP.Hub skierowana jest przede wszystkim do deweloperów IT, przedsiębiorców Web3, studentów kierunków IT oraz organizacji i start-upów technologicznych, by móc wspierać wszystkie te grupy w edukacji, inkubacji i akceleracji innowacyjnych projektów. Na wydarzenie “BUILD THE FUTURE” zapraszamy wszystkich, którzy są ciekawi przyszłości technologii blockchain i chcą być częścią tej dynamicznie rozwijającej się społeczności. Liczba miejsc na spotkaniu jest ograniczona oraz obowiązuje rejestracja i selekcja. Po wypełnieniu i przesłaniu formularza, organizatorzy skontaktują się z wybranymi osobami, przesyłając zaproszenie wraz ze wszystkimi szczegółami na temat wydarzenia. 

Dlaczego warto?

  • Dostęp do wiedzy - uczestnicy wydarzenia zyskają możliwość wysłuchania ciekawych prelekcji, które z pewnością pozwolą zdobyć nowe informacje.
  • Dyskusje na aktualne tematy - uczestnictwo w debacie o erze użyteczności technologii blockchain zapewni głębsze zrozumienie aktualnych trendów w branży.
  • Networking - spotkanie z innymi profesjonalistami i entuzjastami technologii blockchain umożliwi wymianę doświadczeń, nawiązanie nowych kontaktów biznesowych i potencjalną współpracę.
  • Rozwój osobisty - event stanowi szansę na zdobycie nowych umiejętności, poszerzenie horyzontów i inspirację do dalszego rozwoju w obszarze technologii blockchain.
  • Wpływ na przyszłość technologii - zaangażowanie się w działalność RUSH ICP.Hub to możliwość aktywnego uczestnictwa w kształtowaniu przyszłości technologii blockchain i Web3.

Agenda wydarzenia “BUILD THE FUTURE”

18:00 - Start

18:30 - Oficjalne otwarcie wydarzenia

18:45 - Maciej Orłowski (RUSH ICP.Hub Leader) - "Globalna inicjatywa Hubów w ekosystemie Internet Computer"

19:15 - Clement Chaikov (DFINITY Community Programs Lead) - "Multichain - Future of Open Crypto Economy"

19:45 - Przerwa

20:00 - Debata "Era Użyteczności Technologii Blockchain" - Rafał Zaorski (bigshortbets), Marcin Kazimierczak (Redstone Oracles) oraz Maciej Orłowski (RUSH ICP.Hub)

21:00 - Część Networkingowa

O RUSH ICP.Hub

Inicjatywa RUSH ICP.Hub, jako oficjalny Hub ICP w Polsce, pragnie przyspieszyć adaptację technologii Web3, koncentrując się na edukacji, integracji i innowacjach. Celem RUSH jest stworzenie przestrzeni do efektywnej nauki i rozwoju dla młodych programistów IT, rozwijanie lokalnego ekosystemu ICP, oraz promowanie rozwiązań ICP wśród użytkowników i deweloperów. RUSH ICP.Hub dąży do tworzenia zdecentralizowanego ekosystemu sieciowego w Polsce, wspierając wzrost i finansowanie projektów ICP oraz łączenie społeczności ETH i ICP. Projekt będący jedynym ICP hubem w Polsce założył doświadczony specjalista  technologiczny - Maciej Orłowski.

Do zobaczenia już 28 listopada!

Dołącz do wydarzenia “BUILD THE FUTURE” oraz społeczności RUSH ICP.Hub i stań się częścią przyszłości otwartego internetu w Polsce!

Podobne artykuły