Zbiór najnowszych kryptowiadomości

PIKułka z 01.09.2023

Streamer pokazał klucz prywatny i stracił oszczędności życia

Podczas transmisji na żywo, brazylijski streamer przypadkowo ujawnił swoje klucze prywatne. W wyniku tego niefortunnego zdarzenia stracił $60 000. Na szczęście, po pewnym czasie udało mu się odzyskać utracone środki.

Binance kończy wsparcie dla BUSD

Binance potwierdziła plany zakończenia wsparcia dla swojego stablecoina BUSD. W związku z tym Binance zachęca swoich użytkowników do konwersji ich środków BUSD na inne dostępne aktywa na ich giełdzie.

Właściciel GTA dołącza do Web3

Zynga, znana przede wszystkim z serii gier FarmVille i będąca firmą siostrzaną dla Rockstar Games (twórcy m.in. Grand Theft Auto), zapowiedziała swój debiut w świecie Web3. Firma stworzyła nowe studio o nazwie Zynga Web3 i zapowiedziała grę Sugartown, która ma łączyć elementy tradycyjnych gier z technologią blockchain.

Robinhood jako piąty największy posiadacz ETH

Według informacji udostępnionych przez platformę Arkham Intelligence, Robinhood zostało zidentyfikowane jako piąty największy posiadacz Ethereum (ETH). Portfel Robinhood zawiera środki o wartości około 2,54 miliarda dolarów, które są przechowywane w imieniu użytkowników platformy.

Lufthansa wprowadza program lojalnościowy NFT na Polygon

Linie lotnicze Lufthansa postanowiły wykorzystać technologię blockchain do stworzenia nowego programu lojalnościowego. Program ten oparty jest na technologii NFT i działa w sieci Polygon.

Przegląd rynku

01.09.2023

Najlepsze kryptowaluty z TOP100 w ostatnich 24h:

Toncoin (TON): +4,40%

Astar (ASTR): +1,74%

THORChain (RUNE): +1,73%

TRON (TRX): +1,56%

Maker (MKR): +0,64%

Dane z rynku:

Kapitalizacja rynkowa:  $1,05T (-3,49%)

Dominacja BTC: 48,30% (-1,21%)

Fear & Greed Index: 35 (Strach)

Żródło: cryptobubbles.net

Wcześniejsze PIKułki