Zbiór najnowszych kryptowiadomości

PIKułka z 28.08.2023

Ronaldinho powiązany ze scamem krypto

Brazylijska gwiazda piłki nożnej Ronaldinho Gaúcho może zostać zatrzymany przez władze w związku z dochodzeniem w sprawie oszustwa kryptowalutowego. Śledztwo dotyczy firmy piłkarza "18kRonaldinho", która obiecywała klientom codzienne zyski przekraczające 2% z inwestycji w kryptowaluty.

Twórca PEPE wyjaśnia całą sytuację

Nieuczciwi deweloperzy z zespołu Pepecoin dokonali nieautoryzowanych transferów z wielopodpisowego portfela tokena, które skutkowały kradzieżą milionów w PEPE. Ponad 16 bilionów tokenów Pepe zostało nielegalnie przetransferowanych na kryptowalutowe giełdy i sprzedanych, prowadząc do znacznego spadku wartości tokena. Twórca całego projektu wyjaśnił sytuacje. Oszuści już nie są powiązani z memecoinem i cała władza nad dalszym rozwojem leży w jego rękach, podobno bezpiecznych.

Shibarium wznowiło wypłaty

Shibarium wznowiło wypłaty środków na swoim moście do Ethereum. Decyzja została podjęta po tym, jak zespół tymczasowo zawiesił działanie głównej sieci Shibarium z powodu problemów i niedociągnięć programistów.

Friend.tech na skraju upadku

Platforma Friend.tech została uznana za "martwą" po gwałtownym spadku aktywności i opłat. Według danych z Dune ilość aktywnych użytkowników spadła o ponad 80%.

OnlyFans wielorybem Ethereum

Firma macierzysta platformy OnlyFans zakupiła kryptowalutę Ethereum o wartości prawie 20 milionów dolarów w ciągu ostatniego roku.

Przegląd rynku

28.08.2023

Najlepsze kryptowaluty z TOP100 w ostatnich 24h:

dYdX (DYDX): +3,50%

Filecoin (FIL): +3,49%

Cronos (CRO): +3,12%

XDC Network (XDC): +3,01%

Curve DAO Token (CRV): +2,81%

Dane z rynku:

Kapitalizacja rynkowa:  $1,05T (-0,45%)

Dominacja BTC: 48,30% (+0,07%)

Fear & Greed Index: 39 (Strach)

Żródło: cryptobubbles.net

Wcześniejsze PIKułki