Zbiór najnowszych kryptowiadomości

PIKułka z 23.05.2023

NFT Stepn na App Store

Użytkownicy urządzeń iOS mają możliwość zakupu NFT Stepn, ale muszą pamiętać, że transakcje te są obciążone podatkiem Apple. To oznacza, że kupujący będą musieli uiścić dodatkowe opłaty w związku z zakupem cyfrowych aktywów na platformie iOS.

Ucz się i zarabiaj DAO

Firma edukacyjna Upstream uruchomiła kurs "Learn and Earn DAO", który ma na celu szkolenie uczestników w zakresie działania i korzyści związanymi z DAO (Decentralized Autonomous Organization). Kurs oferuje uczestnikom możliwość nauki i zarabiania, integrując elementy edukacyjne z nagrodami w postaci tokenów.

Platforma pokerowa na Web3

Gala Games, platforma gier opartych na blockchainie, planuje uruchomienie platformy pokerowej opartej na technologii Web3. Platforma pokerowa Gala Games będzie wykorzystywać technologię blockchain do zapewnienia uczciwości gry i możliwości zarabiania na pokera w środowisku zdecentralizowanym.

OpenFort pozyskuje 3 miliony dolarów na rozwój portfela do gier

OpenFort, startup tworzący portfel do bezproblemowego korzystania z gier na blockchainie, pozyskał 3 miliony dolarów na rozwój swojej platformy. Portfel OpenFort umożliwia użytkownikom wygodne zarządzanie cyfrowymi aktywami i uczestnictwo w różnych aspektach gier blockchainowych. Dofinansowanie ma pozwolić stworzyć portfel, który będzie kompatybilny z wszystkimi platformami do gier Web3 oraz usprawniać procesy transakcyjne, odciążając tym samym użytkownika.

Zablokowane 120 milionów dolarów użytkowników Aave v2

Użytkownicy protokołu Aave v2 na platformie Polygon tymczasowo nie mogą uzyskać dostępu do środków o wartości 120 milionów dolarów po wykryciu błędu związanego z zarządzaniem. Zespół Aave pracuje nad rozwiązaniem tego problemu i zapewnieniem bezpiecznego dostępu do środków użytkowników.

BlockFi wycofuje plany restrukturyzacji

Firma BlockFi wycofuje swoje plany dotyczące restrukturyzacji, które były ogłoszone wcześniej. Decyzja ta wynika z uwzględnienia opinii i opinii klientów oraz analizy rynkowej. BlockFi skupi się teraz na innych inicjatywach i usługach, aby lepiej obsługiwać swoją społeczność.

Namada proponuje airdrop w ramach umowy z Osmosis

Namada, projekt związany z prywatnym blockchainem Osmosis, zaproponował airdrop dla użytkowników w ramach umowy z Osmosis. Airdrop ten ma na celu promowanie użytkowania i rozwoju ekosystemu Osmosis poprzez nagradzanie posiadaczy tokenów Namada.

Strike umożliwia płatności w USDT

Strike, platforma płatności na sieci Lightning Bitcoin, ogłosiła wprowadzenie możliwości płatności w Tetherze (USDT) poprzez swoją aplikację. Ta integracja umożliwia użytkownikom dokonywanie transakcji w USDT, w tym wymiany na inne kryptowaluty jak i inne waluty fiducjarne (tradycyjne).

Wystawa NFT w Nowym Jorku

Superrare, platforma sztuki cyfrowej opartej na technologii blockchain, organizuje wystawę pop-up w Nowym Jorku. Wystawa zapewnia możliwość bezpośrednich spotkań i interakcji z artystami, kolekcjonerami i entuzjastami sztuki.

Współzałożyciel EVMOS ucieka i sprzedaje tysiące tokenów

Współzałożyciel EVMOS, platformy blockchainowej, opuścił projekt i sprzedał tysiące swoich tokenów. Zespół EVMOS twierdzi, że sprzedaż ta jest oszustwem i narusza zaufanie społeczności. Sytuacja ta podkreśla znaczenie odpowiedzialności i przejrzystości w projektach blockchainowych.

Przegląd rynku

23.05.2023

Najlepsze kryptowaluty z TOP100 w ostatnich 24h:

Kava (KAVA): +9,63%

Conflux (CFX): +7,86%

Optimism (OP): +6,23%

Render Token (RNDR): +5,97%

Neo (NEO): +5,60%

Dane z rynku:

Kapitalizacja rynkowa:  $ 1.24T (+1.47%)

Dominacja BTC: 42.63% (+0.11%)

Fear & Greed Index: 50 (Neutralny)

Żródło: cryptobubbles.net

Wcześniejsze PIKułki